Apie mus

     UAB Rustilė jau daugiau nei 14 metų specializuojasi patalynės gamyboje. Mūsų asortimente rasite antklodes, pagalves, antklodžių ir pagalvių užvalkalus, paklodes bei viską kas reikalinga Jūsų ar Jūsų svečių ramiam ir saldžiam miegui.

    Ilgalaikio darbo vienoje srityje dėka sukaupėme daug patirties ir žinių. Iš gausaus rato audinių tiekėjų pasirinkome tik pačius patikimiausius ir kokybišką audinį gaminančius gamintojus.

    UAB Rustilė pagal užsakymą gamina įvairių rūšių patalynę viešbučiams, sanatorijoms, poilsio namams, kempingams, darželiams ir tt. Visad stengiamės surasti geriausią, klientui tinkamą, kainos ir kokybės santykį.

    Taipogi UAB Rustilė bendradarbiauja su įvairiomis parduotuvėmis , vykdo didmeninę ir mažmeninę patalynės, rankšluosčių, pledų, pagalvių, viskoelastinių gaminių prekybą.  Jei Jūs nerandate Jums reikalingų dydžių patalynės, nes įsigijote nestandartinio dydžio antklodę ar pagalvę – nenusiminkite, mes pagaminsime Jums reikalingų išmatavimų lovos baltinius pagal individualų užsakymą. Dizainų pasirinkimas Jus taip pat nenuvils, nes galime pasiūlyti nuo gėlių raštų iki modernaus ar klasikinio piešinio.

Jei turite klausimų apie patalynę ir jai naudojamus audinius, Jums reikalinga konsultacija ar patarimas – nesidrovėdami kreipkitės.

 

 

 


Galerija .